W dniu 18 czerwca 2018 r. uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią wzięli udział w turnieju sportowo - rekreacyjnym pn. "Dziś zabawa w sport - jutro olimpiada". Wśród wielu konkurencji sprawnościowych najlepszy wynik uzyskano w rzucie woreczkiem do celu. Zabawie towarzyszyły jednak emocje, trema oraz radość z otrzymania słodyczy, piłek i innych nagród ufundowanych przez organizatorów - Wydział Oświaty Urzędu Miasta Jarosławia, MOSiR w Jarosławiu oraz SP 11 im. A. Mickiewicza w Jarosławiu.

W dniu 9 lutego 2018 r. w sali Restauracji Coloseum w Jarosławiu odbyła się Jarosławska Gala Sportu 2017. Wśród nagrodzonych młodych sportowców była też uczennica naszej szkoły Wiktoria Litwin, która została wybrana najlepszym zawodnikiem Uczniowskiego Klubu Sportowego Top-9 w Jarosławiu. Serdecznie gratulujemy Wiktorii i życzymy jej jeszcze lepszych osiągnięć w dziedzinie sportu.