Miniona środa, czyli 21 czerwca 2017 roku w naszej szkole nie była zwykłym dniem. Na korytarzach można było spotkać nie tylko uczniów i nauczycieli, ale również rodziców oraz babcie i dziadków. Wszyscy przybyli, by razem z nami przeżyć tak szczególny dzień jak Święto Rodziny.

Wiersze, piosenki i tańce prezentowali najbardziej wdzięczni „aktorzy”, czyli uczniowie klas 0-III przygotowani przez swoich wychowawców: pp. Barbarę Stec, Halinę Kic, Marię Dziaduś, Elżbietę Pasiecznik-Odrobina.

Zabawne przedstawienie pad tytułem „Zamieszanie w bajkach” zostało zaprezentowane zostało przez uczniów klas I-III.

Aktorzy z klas 0-III pod opieką swoich wychowawców przygotowali montaż słowno-muzyczny, który został nagrodzony gromkimi brawami.