W zawodach uczestniczyło 16 drużyn reprezentujących drużyny; "Kolos" Gorodok na Ukrainie, MKS Kańczuga, "Pogórze" Rokietnica, KS Szówsko, "Przedmieście" Jarosław oraz zespoły reprezentujące gospodarza turnieju.
Zawody rozegrano w 4 kategoriach wiekowych: U-14, U-13, U-10 oraz U-8.
Turniej piłkarski rozegrano na boiskach klubu sportowego "Przedmieście" Jarosław oraz boisku przy Szkole Podstawowej nr 9 w Jarosławiu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach wiekowych zostały drużyny:
Trampkarz Starszy - MKS Kańczuga
Trampkarz Młodszy - Kolos Gorodok (Ukraina)
Młodzik Młodszy - Kolos Gorodok (Ukraina)
Żak Starszy - UKS Top-9 Jarosław.
Ponadto w każdej kategorii wyłoniono: najwartościowszego zawodnika, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców.

Honorowy Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Jarosławia Pan Waldemar Paluch i Prezes PZPN w Rzeszowie Pan Mieczysław Golba.
Puchary i nagrody zwycięzcom wręczali Pan Dariusz Tracz Zastępca Burmistrza Miasta Jarosławia i Pan Jacek Wojtas Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im Tadeusza Kościuszki w Jarosławiu.
Natomiast głównym organizatorem turnieju był Pan Mariusz Litwin nauczyciel wychowania fizycznego i trener UKS Top-9 Jarosław, działającego przy Szkole Podstawowej nr 9 w Jarosławiu.