Święta… święta… święta…

Jarmark Bożonarodzeniowy, który odbywał się na jarosławskim Rynku został oficjalnie otwarty 18 grudnia 2017 roku przez Burmistrza Miasta Jarosławia – Waldemara Palucha.

Podczas jarmarku można było nie tylko kupić niecodzienne prezenty czy wykonane ręcznie ozdoby choinkowe, ale również usłyszeć piękne kolędy czy zapomniane nieco pastorałki.

Nasi uczniowie zaprezentowali swój program artystyczny 21 grudnia 2017 r. Zespół taneczny Czendo wykonał poloneza z filmu Pan Tadeusz do muzyki skomponowanej przez Wojciecha Kielara oraz krakowiaka o wdzięcznym tytule Krakowiak znad Wisły. W atmosferę zbliżających się świąt wprowadziły mieszkańców miasta kolędy i pastorałki wyśpiewane radośnie przez uczniów  klas II i III oraz VI.
Program został przygotowany przez panie Barbarę Stec, Elżbietę Odrobinę oraz pana Bernarda Augustynowicza.