Informacje do wewnętrznego użytku regulujące i wspierające proces nauczania.

Klauzula informacyjna przy rozpowszechnianiu wizerunku w szkole (plik do pobrania) RODO_Klauzula.pdf

Kiedy rozpoczyna się, a kiedy kończy rok szkolny? Które dni są wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych?

Plan lekcji do pobrania: plan.pdf

Zapraszamy rodziców do rozmów dotyczących problemów dzieci. Nauczyciele czekają na Państwa zgodnie z harmonogramem: Konsultacje nauczycieli

Ogólne warunki ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2017/2018 do pobrania w pliku: ubezpiecz.pdf

Zasady korzystania z multimedialnej pracowni komputerowej z dostępem do Internetu, pozyskanej z funduszy EFS.

Jan Brzechwa, Akademia pana Kleksa
Janusz Christa, Kajko i Kokosz. Szkoła latania (komiks)
René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, Mikołajek (wybór opowiadań)
Adam Mickiewicz, Powrót taty, Pani Twardowska, Pan Tadeusz (opisy)
Joanna Olech, Dynastia Miziołków

Clive Staples Lewis, Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa
Adam Mickiewicz, Pan Tadeusz (zwyczaje i obyczaje)
Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni
Bolesław Prus, Katarynka
Juliusz Słowacki, W pamiętniku Zofii Bobrówny

Charles Dickens, Opowieść wigilijna
Aleksander Fredro, Zemsta
Jan Kochanowski, wybór fraszek, pieśni i trenów, w tym tren I, V, VII, VIII
Ignacy Krasicki, Żona modna
Adam Mickiewicz, Reduta Ordona, Śmierć Pułkownika, Świtezianka, II część Dziadów, Pan Tadeusz (historia Polski)
Henryk Sienkiewicz, Quo vadis, Latarnik
Stefan Żeromski, Siłaczka

Podstawa programowa to akt prawny, ustalany przez ministra oświaty, który okeśla cele i zadania kształcenia szkolnego, wskazuje obowiązkowy na danym etapie edukacyjnym zestaw treści nauczania, określa, jakie umiejętności powinien opanować uczeń w trakcie kształcenia.

Statut jest aktem prawnym regulującym zadania, wewnętrzną strukturę organizacyjną i sposób działania szkoły.