Nazywam się Patryk C. Urodziłem się 8 czerwca 2006 w Jarosławiu, czyli mam 10 lat. Uczęszczam do piątej klasy Szkoły Podstawowej numer 9 im. T. Kościuszki w Jarosławiu. Chodzę również do trzeciej klasy szkoły muzycznej pierwszego stopnia. Interesuję się muzyką i historią.
Mierzę 140 cm wzrostu, moja buzia jest okrągła, a nos lekko perkaty. Oczy są koloru niebieskiego, rzęsy długie, ciemne i gęste. Włosy mam złocistożółte. Cenię sobie wygodę, więc zazwyczaj ubieram się na sportowo. Moje ubranie odświętne to marynarka lub płaszcz, biała koszula, spodnie od garnituru, krawat i czarne mokasyny.
Jestem radosnym dziesięciolatkiem. Lubię pomagać kolegom w potrzebie. Nie potrafię przejść obojętnie obok krzywdy innych, więc wrażliwość to jedna z moich głównych cech. Jestem również ambitny, staram się realizować swoje zamierzenia, ale nigdy za wszelką cenę, ponieważ szanuję innych ludzi. Zawsze staram się dążyć do celów, które sam sobie wyznaczam lub inni je przede mną stawiają. Zdarza mi się zachować opryskliwie, niekiedy ogarnia mnie lenistwo, lecz pracuję nad tym, aby to zmienić. Patrzę z optymizmem na świat, który mnie otacza. Bardzo ważnym elementem w moim życiu jest wiara w Boga.
Myślę, że jestem dobrym człowiekiem, chociaż nie idealnym, ponieważ każdy z nas ma swoje wady i zalety. Ważne, żeby nad nimi pracować, a ja staram się to robić.