Sprawy uczniów

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

27 stycznia 2017 r. z inicjatywy samorządu uczniowskiego odbyła się zabawa choinkowa.

Samorząd uczniowski jest organem przedstawicielskim wszystkich uczniów szkoły.

Władze SU:

• Przewodniczący: Wiktoria Litwin
  • Zastępca: Katarzyna Kic
  • Członkowie: Hubert Krajowski, Bartosz Różak

Jak bezpiecznie korzystać z Sieci? Uczniowie naszej szkoły przygotowali wskazówki dla biegłego posługiwania się Internetem.

Uczeń ma obowiązek:

1. Przestrzegania postanowień zawartych w Statucie Szkoły, Regulaminie Samorządu Uczniowskiego oraz ustaleń i przepisów władz szkolnych;
  2. Systematycznego i aktywnego uczestniczenia w zajęciach lekcyjnych;
  3. Pilnie uczyć się, zdobywać wiedzę na miarę swoich zdolności i możliwości poznawczych;
  4. Pomagać kolegom w nauce, a szczególnie tym, którzy mają trudności powstałe z przyczyn od nich niezależnych;

czwartek, 19.01.2017 r.

KOCHANY PAMIĘTNIKU!
Czas biegnie szybko. Minęły ferie zimowe, poprzedzone, jak co roku,zabawą choinkową. Nie opisałam ci przebiegu imprezy, ponieważ ...

Prace uczniów wyróżnione w konkursie szkolnym.

Prace wykonane przy użyciu edytora grafiki Paint (styczeń 2017r.).

Wyróżnione prace wykonane na konkurs szkolny przy użyciu edytora grafiki Paint (marzec 2017r.).

Jest ktoś światowej ligi,
Zawsze błyszczy na religii.

Polecamy ciekawe i przydatne witryny.

Polecamy ciekawe witryny z grami w Internecie.