Sprawy uczniów

Tu można przeczytać prace uczniów przygotowane na konkurs "I ty możesz być autorem książki": "Jak odkrywałem II wojnę światową", "Purpurowa okładka", "Dar, który ma swoją cenę".

Prace wyróżnione w konkursie szkolnym wykonane przy użyciu edytora grafiki Paint (czerwiec 2018 r.).

Konkurs literacki „Żyjemy wśród zwierząt” ogłoszony przez Obywatelską Radę Kultury „ORKA”

Prezentujemy wiersze i fraszki naszych uczniów, którzy postanowili spróbować swoich sił i stworzyć kilka rymów na temat swojej miłości do zwierząt.

Mia

Kartka z pamiętnika

piątek, 16.02. 2018 r.

Kochany Pamiętniku!
Bardzo długo tu nie zaglądałam. Minęło już kilka lat. Zapewne zastanawiasz się, w jaki sposób cię znalazłam po tak długim czasie.

27 stycznia 2017 r. z inicjatywy samorządu uczniowskiego odbyła się zabawa choinkowa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Samorząd uczniowski jest organem przedstawicielskim wszystkich uczniów szkoły.

Władze SU:

• Przewodniczący: Wiktoria Litwin
  • Zastępca: Katarzyna Kic
  • Członkowie: Hubert Krajowski, Bartosz Różak

Jak bezpiecznie korzystać z Sieci? Uczniowie naszej szkoły przygotowali wskazówki dla biegłego posługiwania się Internetem.

Uczeń ma obowiązek:

1. Przestrzegania postanowień zawartych w Statucie Szkoły, Regulaminie Samorządu Uczniowskiego oraz ustaleń i przepisów władz szkolnych;
  2. Systematycznego i aktywnego uczestniczenia w zajęciach lekcyjnych;
  3. Pilnie uczyć się, zdobywać wiedzę na miarę swoich zdolności i możliwości poznawczych;
  4. Pomagać kolegom w nauce, a szczególnie tym, którzy mają trudności powstałe z przyczyn od nich niezależnych;

czwartek, 19.01.2017 r.

KOCHANY PAMIĘTNIKU!
Czas biegnie szybko. Minęły ferie zimowe, poprzedzone, jak co roku,zabawą choinkową. Nie opisałam ci przebiegu imprezy, ponieważ ...

Prace uczniów wyróżnione w konkursie szkolnym.

Prace wykonane przy użyciu edytora grafiki Paint (styczeń 2017r.).